ERZURUM PAZARYOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Çanakkale Yolunda

İlçemiz Kaymakamlığı ve İstanbul Tuzla Belediyesinin organize ettiği ‘’ Ecdada Yürüyüş’’ gezi projesi kapsamında 42 öğrencimiz 4 rehber öğretmenle birlikte Çanakkale’ye gittiler.
Öğrencilerimiz Çanakkale Yolunda

       Hasan Basri Demirbağ Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Konakyeri Ortaokulu öğrencilerinden oluşan gezi kafilesi bu sabah yola çıkarken öğrencileri uğurlamaya İlçemiz Kaymakamı Sayın Hamit GENÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Selahattin Toraman ve Hasan Basri Demirbağ Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Yavuz Demir katıldı. Gezi programı hakkında bilgi veren İlçemiz Kaymakamı Sayın Hamit GENÇ: ‘’Geleceğimizi inşa edecek olan öğrencilerimize milli ruhun aşılanması için böyle bir tarihi gezi planladık. Türk ve dünya tarihine damga vurmuş en önemli olaylar arasında yer alan Çanakkale Zaferi ve bu zaferi bizlere yaşatan ruhu öğrencilerimizin de gezip, görüp hissetmesini istedik.’’ dedi. Gezi programının iki gün süreceğini söyleyen Sayın GENÇ vermiş olduğu desteklerden dolayı Tuzla belediye Başkanı Sayın Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

12-04-2018

21 Haziran Mah. Hükümet Konağı Kat1 25930 Pazaryolu/ERZURUM - Santral: (0442) 481 28 28 Sabit Servis: (0442) 481 28 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.